Regulamin zakupów

INFORMACJE OGÓLNE
 
Ceny 
Cena wyświetlana obok każdej pozycji jest ceną detaliczną netto (bez VAT). Wszystkie ceny podawane są domyślnie w polskiej walucie PLN.
Formy płatności 
Płatność przy odbiorze - zapłata następuje z chwilą odebrania przesyłki (Poczta Polska).
Płatność przelewem - po otrzymaniu zamówienia informujemy Cię mailem o konieczności wykonania przelewu. Po otrzymaniu pieniędzy wysyłamy zamówiony towar.
Płatność gotówką - płatność w kasie siedziby firmy.
Płatność przelewem elktronicznym przez system transferuj.pl
Płatność przez PayPal.
Wszystkie płatności jako przedpłata prosimy wpłacać na konto wydawnictwa:
Bank Millennium Nr konta: 38 1160 2202 0000 0001 4049 0361
Zwroty 
Możesz zrezygnować z towaru zakupionego w naszej księgarni, bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Ale tylko wtedy, jeśli produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar należy odesłać z powrotem do nas. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze otrzymasz przekazem pocztowym lub przelewem bankowym. Pamiętaj, że koszt dostawy nie podlega zwrotowi a za odesłanie towaru płacisz z własnej kieszeni! 
Reklamacje 
Ponosimy odpowiedzialność za zamówione towary, które nie zostały dostarczone z winy dostawcy. Odpowiadamy również za wszelkie uszkodzenia lub braki w dostarczonych produktach - w przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub produktem, prosimy o kontakt pod e-mailem: info@penelopa.pl
 
ZAKUP I DOSTAWA ZAKUPIONYCH PRODUKTÓW
 
TERYTORIUM RP 
Sposób dostawy 
Zakupione książki i inne towary na terenie całej Polski dostarczamy POCZTĄ POLSKĄ - jako przesyłka polecona lub paczka lub przesyłka KURIERSKA.
Czas realizacji 
Większość zamówień realizujemy w ciągu 48 godzin (jeśli książki lub inne zakupione towary są aktualnie w naszym magazynie). Na realizację niektórych zamówień trzeba czekać 3-21 dni. Termin czas realizacji oznacza, że jest to czas w którym ekspediujemy zamówienie. Do tego czasu trzeba doliczyć czas w którym wybrany spedytor dostarcza zamówienia (zazwyczaj 1-5 dni). W wyjątkowych wypadkach, uzgodnionych z klientem, realizacja zamówienia może się przedłużyć poza podany czas. 
Opłaty 
Opłata jest zryczałtowana i wynosi w wypadku przesyłki Pocztą Polską - od 6.00 zł do 13,50 zł za każdą przesyłkę, w zależności od sposobu zapłaty za towar lub w wypadku przesyłki kurierskiej - 15.00 zł (może wynieść 20.00 zł gdy zamówionych towarów bedzie bardzo dużo, otrzymasz odpowiednią informację wcześniej).
 
Dane adresowe
Wydawnictwo Penelopa Sp. z o.o.
ul. Grażyny 13/7
02-548 Warszawa
Tel.  22 440 82 58, 607 61 63 39
Konto bankowe
Bank Millennium S.A.
Nr konta:  38 1160 2202 0000 0001 4049 0361
E-mail:  info@penelopa.pl lub wyd.penelopa@gmail.com;